profesionálne notebooky


SIEMENS notebook pre profesionálov ESPRIMO Mobile M9400

Pre mobilných profesionálov cestujúcich z miesta na miesto je práca bez mobilných zariadení nepredstaviteľná. Model ESPRIMO Mobile M9400, notebook strednej triedy s nízkou hmotnosťou, 14.1" WXGA displejom a vybavený najnovšou technológiou Intel® Centrino® Duo je cielenou odpoveďou na rastúcu potrebu nepretržitej konektivity. Umožňuje svojim užívateľom dosahovať stále rovnako vysokú produktivitu, nech už pracujú kdekoľvek. Vďaka zavedenému UMTS/HSDPA naviac môžu zostať v spojení so svojimi kolegami, obchodnými partnermi a zákazníkmi- kedykoľvek a kdekoľvek. Akonáhle sa notebook ESPRIMO Mobile ocitne naspäť v kancelárii, replikátor portov ho okamžite zmení na plnohodnotný stolný PC.

 

Technické parametre

 

Profesionálne notebooky SIEMENS ESPRIMO Mobile U9200

Malý nástroj pre veľké podnikanie


Mobilní profesionáli, ktorí sú veľmi často v teréne, potrebujú na svojich cestách dokonalé nástroje! Ultraprenosný notebook ESPRIMO Mobile U9200 vybavený najnovšou mobilnou technológiou Intel® Centrino® Duo umožňuje používateľom dosahovať stále rovnako vysokú produktivitu, nech už pracujú kdekoľvek.
Predstavuje dokonalú kombináciu nízkej hmotnosti, dlhých hodín nezávislosti na externom napájaní a neobmedzenej konektivity. To všetko spolu s vynikajúcim 12.1" WXGA displejom a vystavanou kamerou ConfCamera. Vďaka vystavanému UMTS/HSDPA budete naviac vždy v spojení. Akonáhle sa notebook ESPRIMO Mobile ocitne naspäť v kancelárii, replikátor portov ho okamžite zmení na plnohodnotný stolný PC.

Syndikovať obsah