DVD RW


Notebook Asus S7F

Mobilný notebook s dvoujjadrovým procesorom, ktorý využijú aj náročný mobilný užívatelia. Vhodný aj pre náročné aplikácie.

Jeho všestranné schopnosti vás zanoří do fantastických živých zážitků ať už doma, nebo na cestách.

Stylový design notebooku ASUS S7F je dokonalostí současnosti pro městské uživatele, kteří od digitálních přístrojů vyžadující více než pouhou funkčnost. 

S nejnovější technologií pro dvou-jádrové procesory umožňuje S7F uživatelům spouštět současně náročné aplikace, jako je hledání virů, současný hovor přes Skype a brouzdání po internetu. Úžasné schopnosti notebooku S7F vás díky integrovaným funkcím nových mobilních dvouj-ádrových procesorů vtáhnou do fantastické živé zábavy ať už doma, nebo na cestách.

Luxusný notebook Asus Lamborghini

ASUS-LAMBORGHINI VX2S

Spoločnosť ASUS sa zaoberá technológiami. Ponúka notebooky od mini a malých 12-palcových modelov až po notebooky s 17-palcovým širokouhlým displejom, ďalej mobilné riešenie pre domáce kino, pohodlné prenášanie, hranie 3D hier a iné náročné aplikácie.

Multimediálny notebook LAMBORGHINI v luxusnom lesklom čiernom alebo žltom prevedení v štýle automobilov značky Lamborghini. Vrchná časť je ozdobená logom automobilky pod ktorou sa ukrýva kovová klávesnica a kožou potiahnutá opierka dlaní.

Nepřekonatelný výkon a styl
Dotkněte se jeho lesklé kapoty a ucítíte, jak pod vašima rukama pulzuje ukrytá rychlost

 

Notebook Fujitsu Siemens ESPRIMO Mobile D9500

Neustály prístup k dátam je nevyhnutný nielen pre IT špecialistov, ale i pre tých, ktorí po večeroch pracujú z domu! ESPRIMO Mobile D9500 je pripravený túto výzvu prijať- najnovšia technológia Intel® Centrino® Duo, ktorou je vybavený, vyhovuje náročným požiadavkám na spoľahlivosť i výkon. Naviac, vďaka nepretržitej konektivite pomocou zavedeného rozhrania UMTS poskytuje svojim používateľom slobodu pracovať kdekoľvek potrebujú. Tento profesionálny notebook je takisto vybavený výborným WXGA+ displejom s uhlopriečkou 15,4" a umožňuje používateľom pracovať dlhé hodiny bez potreby externého pripájania sa. Po návrate do kancelárie sa notebook ESPRIMO Mobile vďaka replikátorom portov zmení na plnohodnotný stolný počítač.

Technické údaje: 

 

Profesionálne notebooky SIEMENS ESPRIMO Mobile U9200

Malý nástroj pre veľké podnikanie


Mobilní profesionáli, ktorí sú veľmi často v teréne, potrebujú na svojich cestách dokonalé nástroje! Ultraprenosný notebook ESPRIMO Mobile U9200 vybavený najnovšou mobilnou technológiou Intel® Centrino® Duo umožňuje používateľom dosahovať stále rovnako vysokú produktivitu, nech už pracujú kdekoľvek.
Predstavuje dokonalú kombináciu nízkej hmotnosti, dlhých hodín nezávislosti na externom napájaní a neobmedzenej konektivity. To všetko spolu s vynikajúcim 12.1" WXGA displejom a vystavanou kamerou ConfCamera. Vďaka vystavanému UMTS/HSDPA budete naviac vždy v spojení. Akonáhle sa notebook ESPRIMO Mobile ocitne naspäť v kancelárii, replikátor portov ho okamžite zmení na plnohodnotný stolný PC.

Multimediálny notebook HP Compaq F500

AMD Athlon 64 X2 TK53, 1 GB RAM, 120 GB HDD, 15.4 WXGA high definition Brightview, DVDRW DL SM, wifi, dialkové ovládanie, Windows Vista, Altec Lansing profesionalne reproduktory.

 

Syndikovať obsah