asus


Notebooky ASUS radu W2W

Pokud člověk náleží k počítačové generaci, je nutné, aby sledoval poslední události ve světě, i když je neustále v pohybu.Ať pracujete nebo hrajete hry, ať jste doma nebo na cestách, notebook W2W nabízí mediální zábavu, vysoký pracovní výkon či přináší poslední zprávy, čímž vlastně nahrazuje stolní počítač s reproduktory i klasickou televizi.Pořiďte si W2W a užívejte si domácí digitální zábavu kdykoliv a kdekoliv.

Sledujte filmy v obrazové kvalitě s vysokým rozlišením, kterou vám přináší notebook ASUS W2W.Pokud na vlastní oči neuvidíte filmy nebo koncerty přehrávané prostřednictvím médií pro Blu-ray disky, nevíte, jaké možnosti vysoké rozlišení vlastně nabízí.S plným vysokým rozlišením HD 1080 a ohromující čistotou obrazu představují disky Blu-ray a HD naprosto nové, úchvatné možnosti zábavy.

Notebook ASUS X51H

Zvýšení výkonu až o 30%
Zcela nový notebook ASUS X51H nabízí výkon vyšší až o 30% a možnosti bezdrátového připojení při nižší energetické náročnosti ve srovnání s běžnými přenosnými počítači, čímž umožňuje skvělou flexibilitu a volnost pohybu.

Široké možnosti rozšíření
Notebook X51H je vybaven 4 porty USB 2.0 a čtečkou karet 4 v 1 (SD/MMC/MS/MS Pro).Je možné použití vysokorychlostních externích periferií, jako je disková jednotka, skener nebo digitální kamera při rychlostech SCSI a s podporou USB2.0 a také prvků, jako je integrovaná LAN, modem či PCMCIA.

Notebook ASUS RS160-E5

ASUS RS160-E5 kombinuje energetickou úspornost s vícenásobným I/O řešením bez omezení možnosti dalšího rozšíření

Server RS160-E5 je určen pro hlavní proud segmentu trhu s 1U DP servery. Díky tomu, že je vybaven technologií ASUS PIKE, je možné RS160-E5 použít pro podporu/upgrade SAS/SAS RAID, aniž by bylo nutné obětovat některý z rozšiřujících slotů. Tento server nabízí uživatelům ten nejlepší poměr ceny a výkonu, a je proto tím nejvhodnějším řešením pro záznamová, herní a další využití, při nichž jsou kladeny velmi vysoké nároky na výpočetní výkon.

Notebook Asus S7F

Mobilný notebook s dvoujjadrovým procesorom, ktorý využijú aj náročný mobilný užívatelia. Vhodný aj pre náročné aplikácie.

Jeho všestranné schopnosti vás zanoří do fantastických živých zážitků ať už doma, nebo na cestách.

Stylový design notebooku ASUS S7F je dokonalostí současnosti pro městské uživatele, kteří od digitálních přístrojů vyžadující více než pouhou funkčnost. 

S nejnovější technologií pro dvou-jádrové procesory umožňuje S7F uživatelům spouštět současně náročné aplikace, jako je hledání virů, současný hovor přes Skype a brouzdání po internetu. Úžasné schopnosti notebooku S7F vás díky integrovaným funkcím nových mobilních dvouj-ádrových procesorů vtáhnou do fantastické živé zábavy ať už doma, nebo na cestách.

Luxusný notebook Asus Lamborghini

ASUS-LAMBORGHINI VX2S

Spoločnosť ASUS sa zaoberá technológiami. Ponúka notebooky od mini a malých 12-palcových modelov až po notebooky s 17-palcovým širokouhlým displejom, ďalej mobilné riešenie pre domáce kino, pohodlné prenášanie, hranie 3D hier a iné náročné aplikácie.

Multimediálny notebook LAMBORGHINI v luxusnom lesklom čiernom alebo žltom prevedení v štýle automobilov značky Lamborghini. Vrchná časť je ozdobená logom automobilky pod ktorou sa ukrýva kovová klávesnica a kožou potiahnutá opierka dlaní.

Nepřekonatelný výkon a styl
Dotkněte se jeho lesklé kapoty a ucítíte, jak pod vašima rukama pulzuje ukrytá rychlost

 

NOTEBOOK ASUS F7L 7S039 T2370 2GB 160GB BT

Notebook s numerickou klávesnicou a 17" WXGA+ (color shine) displejom,procesor Intel Pentium Dual Core T2370 (1,73GHz) pamäť 2048MB DDR2 667MHz (2x1024), 160GB SATA (5400rpm) pevný disk, optická mechanika DVD/RW Dual Super Multi, integrovaná grafická karta Intel GMA X3100, Gigabit LAN, modem 56k, WiFi 802.11g, Bluetooth, 7-in-1 Čítačka kariet (SD/MMC/MS/MS PRO), video kamera 1.3 MB pixel, 1xRJ-11, 1x RJ-45, 5xUSB 2.0, 1xFirewire, 1xS-Video, Express Card slot, SPDIF, Batéria Li-Ion 6 článková, bez OS , Dodávané s taškou a optickou myšou Rozmery 403 x 299,5 x 41,8 mm, váha 3,6kg, numerická klávesnica. Užijte si zcela nový druh zábavy v pohybu - Procesor Intel® CoreTM2 Duo v notebooku F7L zajišťuje průlomový výkon mobilního zařízení, nové možnosti vysoce kvalitního rozlišení a delší životnost baterie.

Orange rozdáva notebooky ASUS Eee PC

Orange  štartuje veľký 3G test národa

Syndikovať obsah