Notebook ACER ASPIRE 5310


 

Spojení designu a užitné hodnoty
Acer jasně dokazuje, že je možné spojit design, výkon a užitnou hodnotu v jediném notebooku. Nový Aspire 5310 jasně odráží nejnovější pokrok v oblasti designu notebooků. Tento přenosný počítač je vybaven úžasným 15.4" TFT panelem Acer CrystalBrite, sadou jedinečných nástrojů Acer Empowering pro správu notebooku a sadou programů Acer Arcade pro ukládání a úpravu snímků, přehrávání hudby, vypalování CD či DVD disků apod.
 
Komplexní multimédia
Tenký a elegantní Aspire 5310, osazený procesory Intel® Celeron®, nabízí komplexní bezdrátovou připojitelnost s podporou technologie Acer SignalUp, která přispívá k vyšší přenosové rychlosti a stabilitě bezdrátového spojení. Volitelná webová kamera Acer CrystalEye s technologií Acer PrimaLite™ zaručuje vyšší výkon i za horších světelných podmínek a dokonalé záběry při online jednání. Počítač Aspire 5310, který je dále dodáván se čtečkou paměťových karet typu „5 v 1“, slotem Expresscard, zvukovým systémem Dolby® certified surround a velkokapacitními paměťovými zařízeními, představuje komplexní mobilní řešení pro multimedia.

 

Aspire 5310

Notebook Aspire 5310 definuje nové standardy pro mobilní multimedia a zábavu za příznivou cenu. Komplexně vybavený notebook se širokoúhlým 15.4" displejem ve zcela novém a převratném designu Gemstone spojuje nejmodernější trendy v oblasti designu s procesory Intel® Celeron® a představuje řešení pro mobilní multimédia.

 

Originální Windows Vista® Home Premium, mobilní technologie s procesorem Intel® Celeron® M 520 1,6 GHz, mobilní čipová sada Intel® 943GML Express, Acer InviLink™ 802.11b/g Wi-Fi CERTIFIED™, 15,4" WXGA Acer CrystalBrite, Intel® GMA950 128 MB, 2x 512 MB DDRII, 80 GB HDD S-ATA 5400 ot., DVD-Supermulti, LAN, WLAN, čtečka karet 5 v 1, 6-čl. baterie, Works